HAKKIMIZDA

Les Lilas Fleurs

Bi kutu çiçek olarak başladığımız bu yolculukta, gayemiz solmayan mutluluklardı. Size armağan edilen çiçekleri kutularında saklayarak, ömür boyu hatırlayacağınız özel günlerinizde yanınızda olmaktı. Bunun için çiçeklerimizi özenle seçtik. Tamamen kişiye özel olan tasarımlarımızı istekleriniz doğrultusunda hazırlayarak bulunduğumuz noktaya geldik. Rengârenk İthal güllerin yanı sıra, özel olarak üretilen ahşap kadife kutularında size sunduğumuz, 2 yıl susuz yaşayan güllerimizle sektörde yine yeniliklere imza atmayı hedefledik.
Peyzaj mimarlığı eğitimi aldığımız yıllarda artarak çoğalan çiçek aşkımız, doğal ortamlarda keşfettiğimiz yabani çiçeklere olan hayranlığımız uzun süren çalışmaların sonunda bizi bulunduğumuz noktaya taşıdı. Hollanda’da yaşadığımız yıllarda, eşsiz güllerin varlığını çiçek pazarlarında keşfettik. 2006 yılında Türkiye pazarında nadir bulunan bu güllerin üretim merkezleriyle yaptığımız görüşmeler, binlerce yeni çeşitle tanışmamızı sağladı ve yıllar sonra bu güzellikleri sizlerle buluşturduk. Her gün yenilenen tasarımlarımızla en özel günlerinizde bi kutu çiçek olarak yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

GÜLLERİMİZ HAKKINDA

  • Solmayan Güller

    Solmayan güllerimiz, şekil ve kalite bakımından özenle seçilerek, buharlama, gliserin ve renk işlemlerinden geçirildikten sonra 3-5 sene boyunca yaşayabiliyorlar.

  • İthal Kesme Çiçekler

    Tüm dünyada trend olan Kutu gül konsepti için, rengarenk ,gözalıcı renk tonlarına sahip güllerimiz özenle seçilip sizler için hazırlanıyor.

  • Kuru Çiçekler

    Birinci sınıf ipekli kumaşlardan üretilen kaliteli çiçeklerimiz, solmasın ömür boyu saklansın diyenler için tasarlanarak , sizlerin beğenisine sunuluyor.